2018.11.10-11.11 r. Rajd na Kopę II

na zdjęciu : logo fundacji naKole, flaga Polski, data i tytuł rajdu

Listopad to dla nas miesiąc szczególny.

– Dla nas jako Polaków kojarzy się z nowym początkiem, z odzyskaniem niepodległości, z odrodzeniem nadziei na lepsze jutro, z wiarą w siebie i w to że razem możemy pokonać nawet największe zło.
W tym roku przypada szczególna bo 100 rocznica tego ważnego dla nas wydarzenia.

– Dla nas jako fundacji to miesiąc który również kojarzy się z początkiem, początkiem naszej wspólnej przygody. Bo to właśnie w listopadzie po raz pierwszy wyruszyliśmy we wspólną podróż.
Od Tego dnia wspólnie udało nam się wiele zrobić i nie mamy zamiaru na tym poprzestać 🙂

Aby uczcić piękno tego miesiąca zapraszamy was na wspólną wycieczkę rowerową która odbędzie się w dniach 10-11 Listopada.

Bądźmy w te szczególne dni razem!

Tępo spokojne spacerowe, dostosowane do potrzeb grupy.
ZBIÓRKA

Opolski rynek – pod pomnikiem Księcia Kazimierza I

na zdjęciu: pomnik Księcia Kazimierza I
START
PRZERWY
W drodze przewidujemy postoje na posiłki – w zależności od potrzeb grupy.
NOCLEG
Schronisko PTTK „Pod Biskupią Kopą” Górski Dom Turysty
na zdjęciu: schronisko PTTK na Kopie Biskupiej
– godzina zjazdu z Kopy Biskupiej – ustalona będzie podczas rajdu. Zależna od potrzeb i możliwości grupy.

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W NASZYM RAJDZIE NALEŻY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM RAJDU DOSTĘPNYM NA STRONIE :