WSPIERAJĄCY NAS

Erka Pogotowie rowerowe to nasz niezawodny serwis rowerowy!

Konstruktor tandemów z naszej stajni 🙂

Woodart Adam Malinowski – Domeną firmy  jest sprzedawanie wyrobów meblowych cechujących się najwyższą klasą, a także atrakcyjnym wyglądem. Meble sprzedawane przez przedsiębiorstwo są wyprodukowane z dobrej jakości tworzyw i dostępne w rozsądnych cenach. Szeroka kolekcja rozwiązań, a także fachowe wsparcie podczas zakupów to także ważne atuty firmy.

Stowarzyszenie Rowerowe „Piasta Opole” tworzy kilkunastoosobowa grupa zapalonych cyklistów, którzy postanowili zaktywizować opolskie środowisko rowerzystów do wspólnego działania, organizowania działań promujących rower jako alternatywny środek transportu w mieście.

Wróblin to nie wielka, ale prężnie działająca dzielnica Opola. Jej mieszkańcy chętnie wspierają wartościowe inicjatywy.
Cieszymy się, że nam pomagają.

SOL24.PL to firma zajmujemy się profesjonalnym wsparciem it, doradztwem i sprzedażą komputerów Lenovo oraz drukarek Brother.

Mocno wspierają nas swoją doświadczeniem od strony informatycznej 🙂

Kemping Złota Dolina to ośrodek w którym bez względu na pogodę panuje miła i rodzinna atmosferą.  Właściciele chętnie służy pomocą i dbają  by gościom niczego nie brakowało.
Z ogromną radością do nich wracamy.

Fundacja szansa dla niewidomych została założona w 1992 roku przez niewidomych i ich widzących przyjaciół. Nasze działania koncentrują się na wspieraniu osób, które straciły wzrok, a medycyna nie daje im nadziei na poprawę losu

.MaltaBike profesjonalny serwis i naprawa rowerów w Poznaniu.
Jeden z darczyńców w akcji „Tandemem przez Polskę”

Grupa „Na Przełaj” Brzeg nie ma osobowości prawnej i jest luźną grupa osób, aktywnie spędzającą swój wolny czas. Latem jeżdżą rowerami, a zimą mordują i grają w siatkówkę.

Radio Opole pełni rolę publicznej rozgłośni Śląska Opolskiego już od roku 1952. Zarówno siedziba, jak i emisja stacji odbywa się w Opolu i dzięki temu dostępna jest na terenie całego województwa opolskiego.
Nasze przedstawicielki gościły już kilkukrotnie na antenie tego radio w audycjach
„Ona i On”
” Ze zdrowiem Ci do twarzy”
„”Obierzy świat”

Radio Doxa jest stosunkowo młodym radiem. Zaczęło nadawać w maju 2014 roku po przekształceniu z Radia Plus Opole. Można je odbierać w okolicach Opola, Nysy, Kędzierzyna Koźla i Raciborza. Możemy go słuchać również w internecie

TVP3 Opole to największa redakcja telewizyjna na Opolszczyźnie. Codzienna porcja informacji, publicystyki, sportu oraz prognoza pogody, a także wiele programów tematycznych.

Wspierała nas podczas prowadzonych przez nas akcji charytatywnych oraz rajdu dookoła Opolszczyzny.

Nowa Trybuna Opolska Największy dziennik i portal regionalny w województwie opolskim.

24Opole Opolski serwis informacyjny

Paczkow24.pl. Niezależny portal informacyjny miasta i gminy Paczków.

Tygodnik Prudnicki” i „Teraz Prudnik” to gazeta lokalna i portal internetowy o charakterze informacyjnym, obejmujące zasięgiem południową Opolszczyznę i przyległy obszar Czech.

TV Pogranicze to prywatny, lokalny program telewizyjny, nadawany w sieci kablowej.Skromny zespół redakcyjny przygotowuje i emituje różne formy programowe. Do obejrzenia są relacje z uroczystości i wydarzeń miasta, gminy i powiatu. To także bezpośrednie transmisje z imprez kulturalnych, reportaże społeczno – gospodarcze, programy interwencyjne no i oczywiście „Wiadomości lokalne” które cieszą się bardzo dużą oglądalnością.