29.06.2019 R. Dzień promocji fundacji naKole

To był naprawdę pracowity, pełen wyzwań i cudowny dzień💕
Podzieleni na zespoły promowaliśmy naszą fundacje na trzech „odlottowych”;)  imprezach.
Zaopatrzeni w ogromne ilości ulotek informacyjnych  zapraszaliśmy uczestników na zakupy do sklepów Tesco oraz zachęcaliśmy  do tego by na te zakupy udali się na rowerze z włączoną aplikacją ” OdLOTTOwa jazda”.

na zdjęciu: koszulka z logo fundacji oraz ulotki promocyjne

7 Rajd charytatywny Turawa Park,

Nasze dzielne reprezentantki wzięły udział w charytatywnym Rajdzie Rowerowym, który organizuje CH Turawa Park.
Od siedmiu lat wspólnie z uczestnikami tego wydarzenia zbierane są  fundusze na realizację marzeń podopiecznych Fundacji „Mam Marzenie”

Dzięki uprzejmości organizatorów mogły  ze sceny opowiedzieć Opolskim rowerzystom o działalności fundacji oraz rozdać ulotki informacyjne.  Następnie wsiadły na swój tandem i  przejechały 30 km trasę w trakcji której odpowiadały na pytania uczestników.

na zdjęciu : Kobieta i mężczyzna na tandemie. mężczyzna trzyma jedną ręką kierownicę a drugą mikrofon

na zdjęciu: dwie kobiety na tle logo CH” Turawa Park”

na zdjęciu: dwie kobiety stojące przy tandemie, w holu sklepu

na zdjęciu: dwie kobiety jadące na tandemie

9  piknik rodzinny nad Odrą,

To impreza przygotowana przez miasto Opole podczas której organizatorzy zapewniają  mieszkańcom wiele atrakcji.
W specjalnie przygotowanym dla nas namiocie, rozstawiliśmy  sprzęt, tak aby każdy odwiedzający nadodrzański park, mógł się o nas dowiedzieć jak najwięcej oraz spróbować swoich sił na tandemie.

na zdjęciu : Męczyna stojący pod namiotem przy którym ustawione są ramy rowerowe

na zdjęciu: namiot przy którym stoi pomarańczowy tandem oraz rama rowerowa

na zdjęciu: mężczyzna prowadzący tandem, na tylnym siedzeniu roweru siedzi mała dziewczynka

na zdjęciu: dwóch mężczyzn rozpoczynających jazdę tandemem

3 Rajd niepełnosprawnych  🏆🏆.

na zdjęciu: widok pola i gór

na zdjęciu: kobiety siedzące na tarasie widokowym

na zdjęciu: grupa ludzi maszerująca w rzędzie leśną ścieżką

na zdjęciu: puchar