naKole do Mosznej – Zwiastun

Fundacja naKole wraz z Fundacją Orlen-Dar Serca serdecznie zaprasza do udziału w dwudniowej wycieczce rowerowej, której głównym celem będzie „zdobycie” Zamku w Mosznej ;).

O Mosznej krąży wiele legend i w każdej z nich tkwi ziarnko prawdy.
Zawiła jest również historia powstania budowli, która zawdzięcza swój ostateczny kształt rozciągniętym na kolejne stulecia etapom prac.
Dziś, słynący z 99 wież i 365 pomieszczeń,
Zamek swym niesamowitym urokiem i bajkową architekturą, a także rozległym parkiem z kilkusetletnimi dębami i lipami oczarowuje przybywających turystów z kraju i zza granicy. Do
teraz skrywa on wiele tajemnic, które czekają na odkrycie.
Powrót do Opola planujemy następnego dnia.

Po drodze odwiedzimy również, Sanktuarium św Jacka i Pałac zabytkowy w Kamieniu Śląskim, Zamek w miejscowości Rogów Opolski, Zamek i Stare Miasto w Głogówku, Amfiteatr na Górze Św.Anny i wiele innych urokliwych miejsc naszego województwa.

WARUNKI UCZESTNICTWA:
– Każdy uczestnik przed startem w wycieczce ma obowiązek zapoznać się z regulaminem.
Regulamin dostępny jest na stronie
http://fundacjanakole.org/nakole-do-mosznej-regulamin/

-wypełnienie ankiety zgłoszeniowej i dokonać płatności w wysokości 30 zł za pośrednictwem strony
https://nakoledomosznej.evenea.pl/

Na Wasze zgłoszenia czekamy do dnia 05.05.2019 r.
Więcej szczegółów już wkrótce 🙂

 

 

nieograniczone czasowo rozpowszechnianie i publiczne udostępnianie ich wizerunku oraz na przetwarzanie danych osobowych w dokumentacji niezbędnej do prowadzenia i rozliczania projektu przez Fundację naKole, Fundację Orlen-dar serca, oraz PKN Orlen S.A.
Niniejsza zgoda obejmuje wielokrotne wykorzystywanie wizerunku, zarejestrowanego w okresie 01.11.2018 r.- 15.06.2019 r. podczas realizacji projektu „Opolszczyzna na kołach”  w celach promocyjnych i informacyjnych oraz rozpowszechniania jej działalności statutowej bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, w szczególności w:

  • publikacjach elektronicznych, nagraniach, zdjęciach
  • prasie, stronach internetowych, portalach społecznościowych
  • broszurach, ulotkach, gazetkach itp.

Uczestnicy niniejszej zgody udzielają nieodpłatnie i nie będą wysuwać jakichkolwiek roszczeń z nią związanych w stosunku do organizatorów.

– Zgłoszenie udziału w rajdzie jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją niniejszego Regulaminu.

– Ostateczna interpretacja regulaminu należy do Organizatora. W sprawach spornych decyzja Organizatora jest decyzją ostateczną. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia uczestnika od jego przestrzegania.